fbpx

კონტაქტი

ჩვენი მისამართები:

თბილისი, ქეთევან დედოფლის გამზირი #54,
საფოსტო ინდექსი: 0144
ტელ.: 0322 221855
მობ.: 599989253
ელ-ფოსტა: d.chichinadzeTribuna@gmail.com

  • ვაზისუბანი – III მ/რ. IIკვ. უშბის ქუჩის მიმდებარედ

წარმომადგენელი – თამაზ ბარათაშვილი (514 01 51 51)

  • საბურთალო – პეკინის ქუჩა N11

წარმომადგენელი – ალეკო ამზაშვილი (551 39 66 04)

  • დიდი დიღომი – პეტრე იბერის ქუჩა N14

წარმომადგენელი – ალეკო ამზაშვილი (551 39 66 04)

  • კრწანისი – გორგასლის ქუჩა N73

წარმომადგენელი – გია მესხაძე (599 60 42 60)

  • გლდანი – ხიზანიშვილის ქუჩა N41

წარმომადგენელი – მამუკა ასათიანი (595 27 70 05)

  • ნაძალადევი – გურამიშვილის ქუჩა N49

ანაპის ქუჩა N414-ე დივიზიის ქუჩა

წარმომადგენელი – ლია მუხაშავრია (597 11 78 99)

  • დიდუბე – წერეთლის გამზირი N87ბ

წარმომადგენელი – მიხეილ ქავთარაძე (577 15 05 07)

  • აღმაშენებლის გამზირი N65

წარმომადგენელი – მიხეილ ქავთარაძე (577 15 05 07)

  • ვაკე – ფალიაშვილის ქუჩა N17

წარმომადგენელი – ელენა არიკოვა (593 99 26 26)

  • მთაწმინდა – მ. ლაღიძის ქუჩა N4

წარმომადგენელი – ხათუნა ნაკაშიძე (593 44 47 79)

  • ახმეტა – ლეონიძის ქუჩა N25

წარმომადგენელი – ლევან მახაური  (593 33 22 94)

  • ყვარელი – მარჯანიშვილის ქუჩა N17

       წარმომადგენელი – თამაზ ქარენაშვილი (571 40 94 04)

  • საგარეჯო – ერეკლე II-ის ქუჩა N4

       წარმომადგენელი – გია ზირაქიშვილი (599 61 10 61)

  • გურჯაანი – წმინდა ნინოს ქუჩა

წარმომადგენელი – მალხაზ საბაშვილი (577 76 46 47)

  • დედოფლისწყარო – რუსთაველის ქუჩა N58

წარმომადგენელი – თამილა გურაშვილი (577 12 62 24)

  • წნორი – რუსთაველის ქუჩა N35

წარმომადგენელი

  • ქუთაისი – რუსთაველის ქუჩა N13

წარმომადგენელი – გელა გადაბაძე (599 70 75 10)

  • ქუთაისი – გამსახურდიას ქუჩა N2/26

წარმომადგენელი – ბაჩო ლიპარტელიანი (593 00 39 99)

  • ქუთაისი – ავტომშენებლის ქუჩა N32

წარმომადგენელი

  • ქუთაისი – თაბუკაშვილის ქუჩა N22

წარმომადგენელი

  • ჭიათურა – ყაზბეგის ქუჩა N6

წარმომადგენელი – გიორგი პეტრიაშვილი (579 09 54 15)

  • ტყიბული – კოსტავას ქუჩა N1

წარმომადგენელი – ამირან ქარქაშაძე (558 39 96 01)

  • თერჯოლა – დ. აღმაშენებლის ქუჩა N3

წარმომადგენელი – ბადრი სუთიძე (599 94 20 09)

  • ზესტაფონი – ფარნავაზის ქუჩა N12

წარმომადგენელი -ელდარ ხუტაშვილი (574 67 77 83)

  • ბაღდათი – რუსთაველის ქუჩა N34

წარმომადგენელი – ირაკლი ყანჩაველი (599 77 88 43)

  • წყალტუბო – დედაენის ქუჩა N11

წარმომადგენელი – შალვა რუხაძე (596 70 90 40)

  • ვანი – თავისუფლების ქუჩა N39

წარმომადგენელი – გოჩა სუპატაშვილი (598 33 01 90)

  • ხონი – თავისუფლების მოედანი N11

წარმომადგენელი – გია ყალიჩავა (591 19 67 61)

  • ბათუმი – 26 მაისის ქუჩა N33

წარმომადგენელი – ირაკლი გობაძე (568 11 11 67)

  • ქობულეთი – დ. აღმაშენებლის გამზ. N135

წარმომადგენელი – მურად დეკანაძე (599 01 05 26)

  • ხელვაჩაური – ფრ. ხალვაშის ქუჩა, II შესახვევი N2

წარმომადგენელი – ზაზა ტარიელაძე (568 94 19 60)

  • ქედა – სოფ. ორცვა IV ქუჩა N11

წარმომადგენელი – ზური მაკარიძე (558 48 41 78)

  • შუახევი – ჭავჭავაძის ქუჩა N3

წარმომადგენელი – თამარ მიქელაძე (555 74 73 61)

  • ხულო – დაბა ხულო

წარმომადგენელი – ზურაბ პაქსაძე (571 17 18 38)

  • ოზურგეთი – 9 აპრილის ქუჩა N11ა

წარმომადგენელი – ნონა მუჯირი (599 65 52 45)

  • ლანჩხუთი – ჟორდანიას ქუჩა N130

წარმომადგენელი – ასმათ ჯორბენაძე (555 39 24 70)

  • ჩოხატაური – ბენდელიანის ქუჩა

წარმომადგენელი – მაია პაიჭაძე (577 62 53 30)

  • ზუგდიდი – გამსახურდიას გამზირი N32

წარმომადგენელი – ლაშა დარასელია (568 99 74 74)

  • ფოთი – კოსტავას ქუჩა N22ა

წარმომადგენელი – დავით ბასილაია (551 22 44 88)

  • ხობი – სტალინის ქუჩა N19

წარმომადგენელი – კოტე კემულარია (555 25 22 00)

  • სენაკი – შოთა რუსთაველის ქუჩა N166

წარმომადგენელი – ლინდა მასხულია (593 56 51 55)

  • წალენჯიხა – კანკიას ქუჩა

წარმომადგენელი – ჯული როგავა (592 94 44 92)

  • ჩხოროწყუ – ჭავჭავაძის ქუჩა N7

წარმომადგენელი – ბაკურ კვირტია (599 85 81 91)

  • აბაშა – თავისუფლების ქუჩა N40

წარმომადგენელი – გიორგი კაჭარავა (597 36 63 63)

  • ხაშური – კოსტავას ქუჩა N8/10

წარმომადგენელი – ნინო ალექსიძე (599 00 65 45)

  • ახალციხე – მანველაშვილის ქუჩა N33

წარმომადგენელი – გელა კვარაცხელია (595 05 93 52)

  • ახალქალაქი – თავისუფლების ქუჩა N54

წარმომადგენელი – დავით რსტაკიანი (568 70 81 15)

  • ნინოწმინდა – თავისუფლების ქუჩა N9

წარმომადგენელი – გეგამ ანესიანი (592 04 03 64)

  • რუსთავი – მშენებელთა ქუჩა N4

წარმომადგენელი – თორნიკე ჯიქია (557 94 93 82)

  • ნორიო – სოფ. ნორიო

წარმომადგენელი – მარიამ შუბაშიშვილი (555 4470 48)

  • გამარჯვება – სოფ. გამარჯვება

წარმომადგენელი – ანზორ ლობჟანიძე (555 45 71 71)

  • მცხეთა – გამსახურდიას ქუჩა N 7ა

წარმომადგენელი – გოგა აბულაძე (595 11 00 45)

  • დუშეთი – შ. რუსთაველის ქუჩა N12ა

წარმომადგენელი – გოგა აბულაძე (555 45 71 71)